Op vrijdag 11 juli organiseert de Vogelwerkgroep IVN Ede een gecombineerde lezing en wandeling rondom het thema ‘Natuur Op ENKA’. Hierbij besteden ze speciale aandacht aan de slechtvalken die ook afgelopen seizoen weer succesvol hebben gebroed op de grote schoorsteen. Iedereen is van harte welkom, dus ook als je niet in onze wijk woont.

Lees verder onder de valken.

Programma

Henk van Paassen zal vanaf 19:30 uur een praatje houden over de nestkast van de slechtvalken, hoe die op de Enka-schoorsteen kwam, en het prooionderzoek dat in de nestkast verricht is. Na een halfuur draagt hij het stokje over aan Niels Grandia, die iets zal vertellen over de andere natuur die op het Enka-terrein te vinden is.

Na een korte koffiepauze gaan we onder begeleiding van IVN-natuurgidsen op zoek naar wat er die avond aan natuur op Enka gevonden kan worden. Deze ‘safari-wandeling’ duurt ongeveer een uur.

Om ongeveer 21:45 is de avond voorbij.

Aanmelden

Deelname is gratis, maar meld je wel even aan met de knop hieronder zodat we weten hoeveel mensen er komen.

Praktische zaken

  • Wanneer: vrijdag 11 juli, 19:30 uur – 21:45 uur
  • Waar: Kantinegebouw, Sterkerij 14, en de rest van de wijk